جدول زن تمام اتوماتیک MASA آلمان

دستگاه پرس تر ماسا پیشرفته ترین سیستم جهت تولید جداول بتنی تر را ارائه می دهد.فرآیند تولید محصول توسط این دستگاه بر این اساس است که بتن با اسلامپ بالا تحت فشارKN 400 پرس می شود و آب اضافی از درون فیلترهای فوقانی وتحتانی قالب کاملا مکش می شود.  این  دستگاه در دو نوع تک و سه ایستگاه قابل عرضه  می باشد. مدل تک ایستگاهه با بهره گیری از فضایی محدود، بهره وری بالایی دارد. مدل سه ایستگاهه با میز گردان، رسیدن به بالاترین ظرفیت ممکن را در حیطه تولید قطعات بتنی تر میسر می سازد.

هر دو مدل تك و سه ايستگاهه شامل قسمت هاي زير مي باشند:

واحد توزين و تغذيه: بتن با اسلامپ بالا به صورت حجمي داخل قالب تغذيه مي شود كه دقت بالاي اين فرآيند توسط سيستم توزين دقيق شلنگ هاي تغذيه، تضمين مي شود.

واحد پرس: طي فرآيند پرس بتن درون قالب، مي توان تنوع نامحدودي در پارامترهايي از قبيل مدت زمان،سرعت،قدرت پرس (حداكثرKN 400( ايجاد كرد كه در نتيجه تمامي پارامترها جهت تطبيق با انواع مصالح مورد استفاده و نوع محصول توليدي به طور اتوماتيك تعديل مي شوند . همزمان با اين فرآيند مكش آب اضافي داخل بتن صورت مي گيرد.

واحد ( ربات ) انتقال جدول : در اين واحد محصول آماده توسط سيلندر هيدروليك از قالب خارج مي شود و به وسيله ربات مكنده از روي ميز پرس بلند شده و به صورت افقي يا عمودي ( نسبت به سايز محصول ) روي پالت انتقال قرار مي گيرد . محصول نهايي همانطور كه روي پالت قرار دارد توسط نوار غلتكي به ايستگاه جمع آوري محصول و از آنجا توسط ليفتراك به محوطه دپو انتقال مي يابد.

جدول توليد شده با اين روش داراي ويژگيهاي زير مي باشد:

-          استحكام بسيار بالا

-          مقاومت زياد در برابر سيكل يخ بندان،گرما و خوردگي

-          مقاومت بسيار بالا در برابر تغييرات آب و هوايي

-          مقاومت سايشي فوق العاده

فروش دستگاه به مشتري،شروع يك رابطه بلند مدت تلقي مي شود و ارائه خدمات مستمر به مشتريان مادام كه دستگاه در حال كار است ادامه خواهد داشت.

 نصب و راه اندازي : بلافاصله پس از تحويل دستگاه ، مراحل نصب و راه اندازي آن توسط كارشناسان و مهندسين مجرب از كمپاني ماسا آغاز مي شود .                                                                                                                       خدمات پس از فروش : بررسي هاي برنامه ريزي شده توسط متخصصين خبره ، يك برنامه پيش گيرانه سرويس و نگهداري را بوجود مي آورد .                                                                                                                                     آموزش اپراتورهاي دستگاه : در طول دوره نصب و راه اندازي دستگاه ، آموزش هاي كامل به اپراتورهاي تعيين شده داده مي شود و توانايي آنها در كار با دستگاه پس از شروع توليد آزمايش دستگاه كاملاً كنترل شده و ايرادات احتمالي برطرف مي شود .    خدمات مشاوره تلفني : خدمات مشاوره فني ماسا به صورت 24 ساعته در خدمت مشتريان مي باشد تا در صورت بروز هر گونه  مشكل فني بلافاصله عيب يابي و رفع شود .                                                                                                        قطعات يدكي : سيستم انعطاف پذير و جهاني كمپاني ماسا ، اين امكان را بوجود آورده كه قطعات يدكي مورد نياز طي 24 ساعت در اختيار مشتري قرار گيرد .     
 

نوع دستگاه تك ايستگاهه WP01 سه ايستگاهه WP03 
تعداد ايستگاه 1 3
قدرت پرس(Ton) 400 400
حداكثر ابعاد قابل توليد(mm) 600×1000 600×1000
مدت زمان هر چرخه(Sec)

در صورت استفاده از فيلتر روزانه(دائم) 50 30
در صورت استفاده از فيلتر كاغذي 60 40
حداكثر ظرفيت توليد در شيفت 8ساعته جدول150×300×1000

در صورت استفاده از فيلتر روزانه 576 960
در صورت استفاده از فيلتر كاغذي 480 720

 
      محصولات مرتبط
جدول زن تمام اتوماتیک MASA آلمان
جدول زن تمام اتوماتیک MASA آلمان
خط تولید تمام اتوماتیک قطعات بتنی MASA آلمان
خط تولید تمام اتوماتیک قطعات بتنی MASA آلمان
خط تولید تمام اتوماتیک بتن گازی اتوکلاو شده( AAC ) ساخت MASA آلمان
خط تولید تمام اتوماتیک بتن گازی اتوکلاو شده( AAC ) ساخت MASA آلمان
 
      سوال از محصول
نام شما:
پست الکترونیکی:  
لطفا دقیقا مشخص نمایید در مورد این محصول چه اطلاعاتی می خواهید:
 
صفحه اصلی محصولات شعب و نمایندگی ها درباره ما تماس با ما ورود به سایت        
طراحی و اجرا سایت و بهینه سازی (سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر(سئو) : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راهبر